OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Type
ms: Jenis

en: Language
ms: Bahasa

en: Node ID
ms: ID Nod

en: User ID
ms: ID Pengguna

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Sticky at top of lists
ms: Tetapkan di bahagian atas senarai

en: Create new revision
ms: Mencipta semakan baru

en: Language code
ms: Kod bahasa
