OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: Format
my: ပုံစံ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
