OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Language
sl: Jezik

en: Format
sl: Oblika

en: Published
sl: Objavljeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Language code
sl: Koda jezika
