OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Published
sq: Publikuar

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Sticky at top of lists
sq: Ngjite në krye të listës

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
