OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: User ID
sr: ID корисника

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Language code
sr: Кȏд језика
