OpenFed Migrate (1.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Format
te: ఆకృతి

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Language code
te: భాషా సంకేతం
