Openfed Social (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Configuration saved.
ast: Guardóse la configuración.
