Openfed Social (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Configuration saved.
ka: კონფიგურაცია დამახსოვრებულია.

en: Enabled languages
ka: აქტიური ენები
