Openfed Social (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: Configuration saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: Enabled languages
pt: Idiomas habilitados

en: Weight for @title
pt: Peso para @title
