Openfed Social (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Configuration saved.
ru: Настройки сохранены.

en: Enabled languages
ru: Доступные языки

en: Weight for @title
ru: Вес @title

en: Enable @title
ru: Включить @title
