Openfed Social (8.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Configuration saved.
fa: پیکربندی ذخیره شد.

en: Weight for @title
fa: وزن @title
