Openfed Social (8.x-1.2) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: Configuration saved.
af: Konfigurasie is gestoor.

en: Enabled languages
af: Geaktiveerde Tale
