Openfed Social (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
