Openfed Social (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Configuration saved.
sv: Inställningarna sparades.

en: Enabled languages
sv: Aktiverade språk

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Enable @title
sv: Aktivera @title
