Openfed Social (8.x-1.3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Configuration saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Enabled languages
ja: 利用可能な言語

en: Network
ja: ネットワーク

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
