Openfed Social (8.x-1.3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Configuration saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдсан
