Openfed Social (8.x-1.4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Settings
bg: Настройки

en: Configuration saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Enabled languages
bg: Активирани езици

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
