Openfed Social (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Configuration saved.
fr: Configuration enregistrée.

en: Enabled languages
fr: Langues activées

en: Network
fr: Réseau

en: Weight for @title
fr: Poids pour @title

en: Enable @title
fr: Activer @title
