Openfed Social (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Configuration saved.
pl: Konfiguracja została zachowana.

en: Enabled languages
pl: Włączone języki

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Enable @title
pl: Włącz @title
