Openfed Social (8.x-1.5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Configuration saved.
nn: Oppsettet er lagra.
