Openfed Social (8.x-1.6) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Configuration saved.
jv: Konfigurasi uwis disimpen.

en: Enabled languages
jv: Basa sing diuripaké

en: About
jv: Ngenani

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
