Openfed Social (8.x-1.6) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Configuration saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Enabled languages
nl: Ingeschakelde talen

en: About
nl: Over

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Enable @title
nl: @title inschakelen
