Openfed Social (8.x-1.7) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: Enabled languages
be: Уключаныя мовы

en: About
be: Аб

en: Weight for @title
be: Вага для @title
