Openfed Social (8.x-1.7) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Configuration saved.
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষিত।

en: Enabled languages
bn: কার্যকর ভাষাসমূহ

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
