Openfed Social (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Configuration saved.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν.

en: Enabled languages
el: Ενεργοποιημένες γλώσσες

en: About
el: Περί

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title
