Openfed Social (8.x-1.7) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Configuration saved.
fi: Asetukset talletettu.

en: Enabled languages
fi: Käytössä olevat kielet

en: About
fi: Tietoja

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
