Openfed Social (8.x-1.7) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Enabled languages
lt: Įjungtos kalbos

en: About
lt: Apie

en: Weight for @title
lt: @title svoris
