Openfed Social (8.x-1.7) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Configuration saved.
ur: ترتیبات محفوظ کر لی گئی ہیں۔
