Openfed Social (8.x-1.8) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: About
az: Haqqında

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki
