Openfed Social (8.x-1.8) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Configuration saved.
eo: Agordoj konservitaj.
