Openfed Social (8.x-1.8) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
hi: नये संरुप को संरक्षित करें।

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Configuration saved.
hi: विन्यास सहेजा गया !

en: Enabled languages
hi: सक्षम भाषाएँ

en: About
hi: के बारे में

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
