Openfed Social (8.x-1.9) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Configuration saved.
da: Konfiguration gemt.

en: Enabled languages
da: Aktive sprog

en: About
da: Om

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
