Openfed Social (8.x-1.9) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Configuration saved.
eu: Konfigurazioa gorde da.

en: Enabled languages
eu: Hizkuntzak gaituta

en: About
eu: (r)i buruz
