Openfed Social (8.x-1.9) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Configuration saved.
gl: Configuración gardada.

en: Enabled languages
gl: Lenguaxes activos

en: About
gl: Información

en: Weight for @title
gl: Peso para @title
