Openfed Social (8.x-1.9) - en to ms translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ms: Simpan konfigurasi

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Configuration saved.
ms: Konfigurasi disimpan.

en: Enabled languages
ms: Bahasa-bahasa yang dibolehkan

en: About
ms: Perihal

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
