Openfed Social (8.x-1.9) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Enabled languages
my: ထည့်သွင်းထားသော ဘာသာစကား

en: About
my: အကြောင်း
