Openfed Social (8.x-1.9) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Configuration saved.
tr: Yapılandırma kaydedildi.

en: Enabled languages
tr: Etkinleştirilmiş diller

en: About
tr: Hakkında

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
