Openfed Social (8.x-1.7) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Configuration saved.
cy: Ffurfweddiad wedi ei gadw
