Openfed Social (8.x-1.7) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Configuration saved.
is: Stilling vistuð.

en: Enabled languages
is: Virk tungumál

en: About
is: Um
