OpenID ClaveUnica (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Client ID
da: Klient ID

en: E-mail address
da: E-mail-adresse

en: Log in
da: Log ind

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
da: Indtast en gyldig e-mail-adresse. Al e-mail fra sitet sendes til denne adresse. E-mail-adressen offentliggøres ikke og bruges kun, hvis du ønsker at modtage en ny adgangskode eller nyheder og opdateringer via e-mail.

en: Complete
da: Komplet
