OpenID ClaveUnica (3.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: User ID cannot be identified.
pt: O ID do utilizador não pode ser identificado.

en: Log in
pt: Entrar

en: Complete
pt: Concluída

en: Registration successful. You are now logged in.
pt: Registo bem sucedido. Neste momento está com a sessão aberta.

en: User authentication
pt: Autenticação de utilizador
