OpenID ClaveUnica (3.0.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: User ID cannot be identified.
uk: Невідомий ID користувача.

en: Client ID
uk: ID клієнта

en: Log in
uk: Вхід

en: Complete
uk: Завершене

en: Registration successful. You are now logged in.
uk: Реєстрація успішна. Тепер ви здійснили вхід.

en: Client secret
uk: Пароль клієнта
