OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha12) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime
