OpenID Connect (2.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Picture
bs: Slika

en: Locale
bs: Lokal

en: Time zone
bs: Vremenska zona

en: Address
bs: Adresa

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Profile
bs: Profil

en: Hidden
bs: Sakriven

en: Above
bs: Iznad
