OpenID Connect (2.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Picture
mr: चित्र

en: Email
mr: ईमेल

en: Address
mr: पत्ता

en: Log in
mr: येण्याची नोंद

en: Website
mr: संकेतस्थळ

en: The e-mail address %mail is not valid.
mr: दिलेला विरोप %mail योग्य नाही
