OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha4) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Email
ur: ای میل

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
