OpenID Connect / OAuth client (2.0.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Picture
gl: Imaxe

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Locale
gl: Localización

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: Address
gl: Enderezo

en: Security
gl: Seguranza

en: Profile
gl: Perfil

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Logout
gl: Saír

en: Full name
gl: Nome completo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Replace
gl: Reemplazar

en: The username %name has not been activated or is blocked.
gl: O usuario %name non foi activado ou está bloqueado.

en: Above
gl: Enriba

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
