OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Login
ug: كىرىش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Address
ug: ئادرېس

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Website
ug: تور بەت

en: Above
ug: ئۈستىدە

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
