OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha6) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Picture
ps: انځور

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Time zone
ps: مهال سيمه

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: Birthday
ps: کليزه

en: Hidden
ps: پټ

en: Above
ps: پورته

en: About
ps: په اړه
