OpenID Connect / OAuth client (3.0.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció
